Menu
Jūsų krepšelis

Apie mus„Baldų kraštas“ pagrindinė veiklos sritis yra nestandartinių baldų gamyba, kuria užsiimame jau nuo 2008 m. Nors mūsų specializacija – virtuvės baldai, tačiau pagal Jūsų individualų užsakymą mielai pagaminsime spintas, drabužines, svetainės, vonios bei kitus korpusinius baldus.
Mūsų ilgametė patirtis gaminant nestandartinius baldus leido ištobulinti ir sustyguoti visus procesus nuo pat idėjos sugeneravimo iki galutinio rezultato pateikimo. Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, orientuojamės tik į aukščiausios kokybės paslaugas, todėl mums svarbu ne tik gerai atlikti darbą, bet ir viso proceso metu užtikrinti, kad Jūs jaustumėtės kuo ramiau. Kartu bendradarbiaudami pasirūpinsime įgyvendinti Jūsų idėjas ir individualius poreikius, nes mūsų pagrindinis tikslas – suteikti Jūsų namams jaukumo, išskirtinumo ir patogumo.
Patyrę „Baldų kraštas“ meistrai suprojektuos ir pagamins unikalaus dizaino praktiškus ir stilingus baldus, kurie atskleis Jūsų būsto individualumą ir išskirtinį charakterį. Mes nesame išrankūs, todėl imamės tiek  nedidelių  užsakymų, tiek  stambių  projektų. Dirbame visoje Lietuvoje, tad mums nėra svarbu, kuriame mūsų šalies kampelyje Jūs įsikūrę. Susisiekite su mumis kontaktuose nurodytais telefono numeriais ar el. paštu ir aptarsime visas, su Jūsų idėja susijusias smulkmenas.
Mes puikiai suprantame, kad šiandieninis klientas yra reiklus ir žinantis ko nori. Todėl nuolat plečiame savo žinių bagažą ir domimės visomis nestandartinių baldų naujovėmis. Mes siekiame išpildyti kiekvieno kliento norus, tad mūsų padedami, namuose įsirengsite savo svajonių interjerą.Mūsų darbo prasmė - suprojektuoti ir pagaminti tokius baldus, kurie kasdien džiugintų klientą savo  išskirtinumu ir kokybe.
Visai savo pagamintai produkcijai suteikiame dvejų metų garantiją.